Голова Правління ГО "ЛАВА"

Кириченко

Сергій Іванович

У Туреччині застрягли понад 500 українських туристів

У Туреччині застрягли понад 500 українських туристів

В аеропорту Туреччини затримали чотири рейси

У Туреччині застрягли понад 500 українських туристів. Про це повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич, передає "Українська правда".

"Станом на 16:00 11.07.2018 р в Туреччині затримано 4 рейси, якими повинні були б повернутися 543 громадян України на Батьківщину. Знову авіаперевізник (не« Браво ") і туроператор з'ясовують, хто перед ким повинен, а тягар цих непорозумінь лягає на плечі українців ", - розповів він.

Відзначається, що консул України виїхав на місце в Анталію, щоб поспілкуватися з пасажирами і відповідальними сторонами для якнайшвидшого повернення українців додому.

"Але консул не має повноважень зобов'язати сторони конфлікту врегулювати ситуацію. Вирішити це питання можуть і повинні боку, які брали на себе зобов'язання надати пакет гідних туристичних послуг громадянам України", - зазначив Кирилич.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські туристи не можуть вилетіти з аеропорту Анталії. За словами глави Мінінфраструктури, туристи повернуться в Україну сьогодні.

Поделиться:

Залиште свій коментар

Ваш коментар успішно додано та стане загальнодоступним після модерації
All rights received